Złote szpilki

Złote szpilki idealne na bal.

Uroczysta kolacja i impreza to powód do wystrojenia się.

 Wiele kobiet ma tak, że widząc piękną sukienkę czy też nawet suknię wieczorową kupuje ją z myślą, że pewnie w najbliższym czasie się przyda. Jednak czy oby na pewno tak jest? Może i okazja jest okazją, jednak uroczystości podczas, której moglibyśmy w niej wystąpić jest niestety wciąż bardzo mało. W końcu gdy już jakaś uroczysta kolacja czy też uroczyste przyjęcie się trafi to dochodzimy do wniosku, że jednak nie mamy w co się ubrać, ponieważ suknia którą tak dawno temu kupiliśmy już zupełnie się nie nadaje i jest niemodna. Jednak gdy okazja się natrafiła to naprawdę musimy jakoś pięknie i uroczyście się wystroić.

Sukienka to nie wszystko.

Każda kobieta zdaje sobie świetnie sprawę z tego, że sukienka jest rzeczywiście najważniejsza. Naprawdę to na sukienkę wszyscy zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Musi być więc naprawdę piękna. Jednak oprócz tego, że musi być obowiązkowo piękna to musi być także stosowna do konkretnej sytuacji. Zdecydowanie gdy uczestniczymy w oficjalnym balu to naprawdę nie wypada nam ubrać jakieś krótkiej sukienki mini. Jest to po prostu strój niestosowny. Mam nadzieję, że już coraz mniej kobiet popełnia ten błąd. Bardzo często jest tak, że kolacja uroczysta wymaga od nas zasłonięcie ramion. Pokazywanie ramiączek ze stanika zdecydowanie nie jest na takie okazje czymś stosownym czy czymś odpowiednim. Musimy jednak wiedzieć, że sukienka to absolutnie nie jest wszystko. Musimy skupić się na dodatkach.

Jak dobrać dodatki do konkretnej sukienki?

Przede wszystkim gdy mówię dodatki to mam na myśli buty jak i także torebkę. Są to dwa elementy, które muszą współgrać z naszą piękną sukienką. Złote szpilki do złotej sukienki to absolutnie strzał w dziesiątkę, jednak złote szpilki do srebrnej sukienki nie są już strzałem w dziesiątkę, a błędu stulecia. Musimy mieć to dokładnie na uwadze i musimy w pewnych zasadach się orientować. Jeszcze nie tak dawno było, że kolor butów i kolor torebki powinien być taki sam. Jednak obecnie czasy się zmieniły i co za tym idzie mamy możliwość naprawdę większego szaleństwa i większego luzu. Bardzo często to właśnie torebka staje się elementem jakiś wariacji. To ona tak naprawdę pozwala nam pokazać swoją szaloną osobowość nawet na spokojnym, stonowanym oraz eleganckim balu. Powinnyśmy z takich możliwości jak najbardziej korzystać. Mogą one być naprawdę możliwością odreagowania, nutki szaleństwa czy też pokazania swojej własne osobowości, nie ograniczając się przy tym sytuacją, porą czy też innymi bardzo często przeróżnymi czynnikami.

Share This:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *